Nadcházející soutěže pro školy

Den ptactva pro školy 0 Kč

Začátek: 28. března 2023

Mezinárodní den ptactva si v Zoo Brno připomeneme tradiční soutěží pro milovníky ornitologie. Tato soutěž je určena pro žáky druhého stupně základních škol a tomu odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Soutěž se uskuteční v úterý 28. března 2023 v Zoo Brno.  Sraz soutěžících je ve vzdělávacím sále správní budovy v 9,15, soutěžit se bude přibližně do 12,00. Soutěžící žáci i jejich doprovod mají vstup na soutěž zdarma. O vítězích rozhodne soutěžní kvíz spojený s procházkou po zoologické zahradě a určování přírodnin. Z každé školy můžete přihlásit maximálně dvě tříčlenná družstva.

 

 

 

Cílová skupina: druhý stupeň základních škol / víceletá gymnázia

Vede Jana Galová

vyplnit přihlášku Přihlašování bude ukončeno 21. března 2023 0:00.

Into the Wild with English Guide 0 Kč

Začátek: 12. dubna 2023

Dvanáctého dubna proběhne v Zoo Brno oblíbená soutěž - „Into the Wild with English Guide“. Jedná se již o devátý ročník zoologické soutěže v anglickém jazyce pro tříčlenná družstva žáků druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Tuto soutěž pro vás již tradičně připravují studenti Gymnázia Slovanské náměstí Brno spolu s pedagogy Zoo Brno.

Z jedné školy můžete zaregistrovat maximálně 2 tříčlenná družstva. Každé družstvo musíte přihlásit zvlášť na samostatnou přihlášku. Jména soutěžících žáků je možné změnit v den soutěže.

Cílová skupina: druhý stupeň základních škol / víceletá gymnázia

Vede Jana Galová

Přihlašování bude zahájeno 13. února 2023 6:00.

Uživatel

Školní rok